01-23-2021, 12:21 PM
Planów było dużo, na razie kompletnie nic nie zrobiłem w kierunku ich realizacji. Niby dopiero styczeń, ale obawiam się, że z szumnych zapowiedzi może nic nie wyjść. Ale dzięki za ten temat – przypomniał mi on o planach i mam nadzieję, że jakoś zmobilizuje do działania.







