06-15-2021, 08:38 PM
Ja swój wolny czas spędzam przeważnie w domu, ewentualnie ze znajomymi w jakimś pubie czy na grillu. Na co dzień pracuję fizycznie, więc w weekendy jestem wyczerpany i regeneruję siły.
|
Wasz sposób na odpoczynek
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Wasz sposób na odpoczynek - przez Decbi - 06-15-2021, 08:28 PM
RE: Wasz sposób na odpoczynek - przez Bati - 06-15-2021, 08:38 PM
RE: Wasz sposób na odpoczynek - przez Loda - 06-15-2021, 08:38 PM
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |