01-24-2021, 11:47 AM
Dzień dobry! Które ze zabaw podczas obozu otaku wiodą prym? Orientuje się ktoś z forumowiczów? Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi!
|
Najpopularniejsze zabawy na obozie otaku
|
|
01-24-2021, 11:47 AM
Dzień dobry! Które ze zabaw podczas obozu otaku wiodą prym? Orientuje się ktoś z forumowiczów? Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi!
01-24-2021, 11:48 AM
Na obozie otaku najpopularniejsze są dwie następujące zabawy:
1) Wyliczanka ‘Kagome kagome’ - jedna osoba znajduje się w środku okręgu i jak skończy się wyliczanka musi ona odgadnąć, kto znajduje się za jej plecami (jak się jej to uda, to następuje zamiana miejscami) 2) Kendama - zabawa sprowadzająca się do tego, żeby rękojeścią o kształcie krzyża poruszać w taki sposób, by nadziać kule na jej szpic. Większą porcję wiedzy odnośnie obozów otaku i zabawach, które mają miejsce w trakcie takich wyjazdów, można znaleźć na łamach witryny https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/anime-i-manga/ |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |